Please enable JS

Kotły na pellet KP, KGP

KP, KGP

Certyfikat: 5 Klasa zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012

oraz Ecodesign zwany Ekoprojektem

Moc: 10, 15, 20, 25 kW

Blachy: grubość 4 i 6 mm

Internet: Tak, opcja modułu WiFi

Opał: pellet

Sprawność: powyżej 90%

Gwarancja: 5 lat na kocioł, 2 lata osprzęt

Kotły KP, KGP powstał w związku z zapotrzebowaniem na kotły opalane biopaliwami. Nasze doświadczenie pozwoliło na stworzenie urządzenia o szerokim zakresie zalet. Najważniejsza z nich to wygoda użytkowania.

Użytkownik otrzymuje urządzenie w pełni automatyczne. Po rozpaleniu nadzór nad spalaniem kontrolowany jest przez nowoczesny sterownik. Urządzenie samo oczyszcza przestrzeń paleniskową z powstających popiołów i przesypuje je do szuflady. Obsługa użytkownika ogranicza się do cyklicznego uzupełniania paliwa – pelletu w zbiorniku oraz do opróżniania szuflady popielnikowej.

Sterownik na bieżąco przelicza i kontroluje poziom paliwa. Jego poziom wskazywany jest na wyświetlaczu kotła. Sprawność kotła powyżej 90%.

Niskie parametry emisyjne oraz wysoka sprawność pozwoliły na uzyskanie normy 5 klasy według PN-EN 303-5:2012 oraz Ecodesign (ekoprojekt). Zakup kotła z powodzeniem może brać udział w dotacjach ochrony środowiska oraz refundacjach na wymianę kotłów w programach gminnych i ogólnokrajowych.

GALERIA

Prezentujemy Państwu kotły opalane pelletem. Produkowane przez nas kotły KP, KGP stale podlegają procesowi kontroli parametrów.

KOTŁY NA PELLET KP, KGP